KONST / Litografier / Färglitografi 14234173
nr 1423 4173
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 59/160. Bildmått: 52x31, yttermått inklusive ram: 68x44 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:12:03
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
6
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström